UWAGA! KOLEJNA ZMIANA CEN od 19.04.2021 r.
Od 19.04.2021 r. - Będziemy informować o nowym systemie rabatowania.

Informujemy, iż w związku z panującą sytuacją epidemiologiczną, a także znacznym wzrostem cen materiałów produkcyjnych od dnia 19.04.2021 r. następuje PODWYŻKA CEN CO SIĘ WIĄŻE ZE ZMIANĄ SYSTEMU RABATOWANIA. Wszystkie zamówienia będą realizowane w nowych cenach. Podany termin realizacji zamówień może ulec wydłużeniu. Za utrudnienia przepraszamy i prosimy o wyrozumiałość.

Kontakt do producenta grzejników

Firma Termix z siedzibą w Chełmcu jest producentem grzejników łazienkowych oraz kaloryferów pokojowych z wieloletnim doświadczeniem w branży urządzeń grzewczych. Zajmujemy się sprzedażą kaloryferów oraz akcesoriów do kotłowni, grzejników oraz akcesoriów dachowych. W naszej ofercie znajduje się również szeroki wybór przyłączy.

Ponadto świadczymy szeroki zakres usług serwisu grzejników, takich jak malowanie piaskowe, regeneracja felg, gięcie blachy i innych elementów metalowych oraz cięcie laserem bądź plazmą. Dodatkowo od niedawna świadczymy również usługę nadruku na grzejnikach wykonywanych poprzez nanoszenie nanopigmentów z grafiki Klienta lub zbioru dostępnego w naszej firmie, dzięki czemu mogą Państwo wykonać u nas kaloryfery ozdobne.

Świadczymy szeroki zakres usług serwisu grzejników, takich jak regeneracja (piaskowanie, śrutowanie), malowanie proszkowe, regeneracja felg, gięcie blachy i innych elementów metalowych oraz cięcie laserem bądź plazmą.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą obszerną ofertą produktów oraz usług. Zapraszamy do kontaktu.

Kontakt

Zachęcamy Państwa do kontaktu. Nasz przedstawiciel chętnie odpowie na wszelkie zapytania.

Serdecznie informujemy, iż zamówienia można składać za pośrednictwem e-maila lub faksu od poniedziałku do piątku w godzinach: 7.00 - 16.00.
Zachęcamy do zapoznania się z najnowszą ofertą firmy TERMIX.

Copyright © 2018. All rights reserved.