UWAGA! KOLEJNA ZMIANA CEN od 19.04.2021 r.
Od 19.04.2021 r. - Będziemy informować o nowym systemie rabatowania.

Informujemy, iż w związku z panującą sytuacją epidemiologiczną, a także znacznym wzrostem cen materiałów produkcyjnych od dnia 19.04.2021 r. następuje PODWYŻKA CEN CO SIĘ WIĄŻE ZE ZMIANĄ SYSTEMU RABATOWANIA. Wszystkie zamówienia będą realizowane w nowych cenach. Podany termin realizacji zamówień może ulec wydłużeniu. Za utrudnienia przepraszamy i prosimy o wyrozumiałość.

Cięcie laserem i plazmą

Cięcie laserem to precyzyjna metoda obróbki materiałów mająca obecnie coraz większe zastosowanie w przemyśle. Polega ona na punktowym wprowadzaniu energii wysokoenergetycznego strumienia tnącego. Do tego procesu używa się specjalistycznych maszyn do laserowej obróbki blach.  Najważniejszą zaletą cięcia laserowego jest wysoki stopnień utrzymywania wymiarów i brak odkształceń ciętych elementów. Lasery są ostatnio szeroko stosowane zarówno do cięcia materiałów metalowych, jak i niemetali. Nasza firma podejmuje się ciecia laserem blach oraz innych elementów stalowych. Wykonujemy wycinanie laserem w stali, aluminium oraz w innych metalach. Gwarantujemy precyzję oraz krótkie terminy wykonania usługi.


Oferujemy również inne metody obróbki metali, takie jak spawanie, piaskowanie czy śrutowanie, a także regenerację felg samochodowych i malowanie proszkowe.

Copyright © 2018. All rights reserved.